17 Ekim 2020 Cumartesi 13:37 Güncel

HÜRRİYET’TEN TERZİBAYIRI’NDA HAFTA SONU MESAİSİ

Hürriyet’ten Terzibayırı’nda hafta sonu mesaisi

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Terzibayırı Mahallesi’nde vatandaşların ulaşımlarını daha rahat sağlayabilmeleri için başlatılan merdiven yapım çalışmasını Başkan Hürriyet yerinde inceledi

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri daha yaşanabilir bir İzmit için çalışmalarını programlı olarak sürdürüyor. Vatandaşların yaşam alanlarını güzelleştirmeye ve güvenli hale getirmeye devam eden ekipler, Terzibayırı Mahallesi Kale Sokak’ta 6 ayrı merdiven yapım çalışması gerçekleştirdi. Bölgeye 180 metre uzunluğunda yapılan merdivenler için toplam 36 metreküp beton kullanıldı.

YERİNDE İNCELEDİ

Vatandaşın talep ve isteklerini direkt kendilerinden dinleyen ve mahalle gezilerini ara vermeden gerçekleştiren Başkan Hürriyet, Terzibayırı Mahallesi’nde yapımı tamamlanmak üzere olan çalışmaları inceledi. İnceleme sırasında vatandaşları da dinleyen Başkan Hürriyet, zamanla bütün eksikliklerin giderileceğini belirtti. Bölgede oturan vatandaşlar ulaşımlarının kolaylaştığını dile getirerek, Başkan Hürriyet’e teşekkür ettiler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Cengiz Demir.izmitli rom.der.bskn.izmit KALESPOR Y

18 Ekim 2020 Pazar 01:24

Başkanımız terzibayiri düğün alanının üstünü kapatılacağını pandemi dolayısıyla biraz sürecin sarktigini.ama unutulmadigini spor tesisleri için genişletilmesi içinde bir projesi olduğunu bizlere anlatarak ilgilenmesi.bizleri çok memnun etmiştir başarılar dileriz.terzi bayırı adına.ayrica düğün yerine inen merdivenler ile kale ak.bu günkü merdivenlerden hasta.ve bebek arabası geçecek yol yapılmasını kendisinden istiyoruz.tesekkurler.

Cengiz Demir

18 Ekim 2020 Pazar 01:17

İzmit belediye başkanı SAYIN FATMA KAPLAN HÜRRİYET VE EKİBİNE TERZİ BAYİRİ KALE SK.SAKİNLERİNE ULASİM KOLAYLIĞI.HİZMETİ İCİN TEŞEKKÜRLER EDERİZ.

DİĞER HABERLER