04 Temmuz 2020 Cumartesi 19:36 Güncel

İYİ PARTİLİ KADINLAR SAHAYA HAKİM OLDULAR

İYİ Partili kadınlar sahaya hakim oldular

İYİ Parti Körfez İlçe Teşkilatı, pandemi döneminde yaptığı yardımlar, halka ulaşma ve vefa çalışmasıyla beğeni kazanmıştı. Özellikle, Kadın Politikalar Sorumlu Başkanı Aynur Vergili ve ekibi, pandemi döneminde  de sonrasında da sahayı diğer siyasi partilere bırakmadılar.

Önceki gün bayanlar tarafından düzenlenen çalışma programı ile viyadük altında, sahilde stant kuruldu ve partiye yeni üye kayıtları yapıldı.

Bu sabah ta ilçe yönetimi, kadınlar ve gençler Körfez Center’de kafe alanında toplanarak değerlendirme kahvaltısı düzenlediler. İlçe Başkanı Cahit Sürüm’ün de katıldığı kahvaltı sırasında tanışma v kaynaşma sağlanırken, yapılan çalışmalar da konuşuldu.

Yıl sonuna kadar 10 bin üye hedefi konulan ilçe teşkilatında, son günlerde yapılan çalışmalarla 500’ün üzerinde yeni üye girişi olduğu belirtildi.

Erken seçimin sık sık gündeme geldiği günlerde, buna hazır partiler arasında olduklarını söyleyen Cahit Sürüm, her geçen gün daha çok ilgi gördüklerini ve diğer partilerden ayrılan insanların gelip üye olduklarını söyledi.

Çalışmalara ekibiyle birlikte katılan Aynur Vergili, seçimlerde zaferin kadınların çalışmasıyla elde edileceğini, sahada da bunun göründüğünü ifade etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER