04 Temmuz 2020 Cumartesi 15:24 Güncel

İZMİT BELEDİYESİNDEN YABANİ OT MESAİSİ

İzmit Belediyesinden yabani ot mesaisi

İzmit Belediyesi ekipleri, Hacıhasan, Serdar ve Gündoğdu mahallelerinde, yol kenarlarında ve parklarda uzayan yabani otların temizliğini yaparak, yolları pırıl pırıl hale getirdi

İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, koronavirüse karşı dezenfeksiyon çalışmalarını sürdürürken yabani otların biçim işlerine de hız kesmeden devam ediyor. Daha temiz bir İzmit için çalışmalarını sürdüren ekipler, Hacıhasan, Serdar ve Gündoğdu mahallelerindeki kaldırım kenarlarında, boş arazilerde ve parklarda biriken yabani otları temizledi.

PARK VE YOLLARDAKİ OTLAR TEMİZLENDİ

Ekipler, yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte uzayan otların hem gündelik hayatı olumsuz etkilememesi hem de görüntü kirliliği oluşturmaması adına hummalı bir şekilde çalışıyor. Tüysüzler Parkı’nda mevsim normalinde uzayan otları biçen ekipler, parkı daha güzel görünüme kavuşturdu. Ekipler yine Hacıhadan, Serdar ve Gündoğdu mahallelerinde yol kenarlarında ve boş arazilerde biriken otların temizliğini yaparak, İzmit sokaklarını pırıl bir görünüme kavuşturuyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER