02 Ağustos 2020 Pazar 11:54 Siyaset

BAŞKANVEKİLİ AKAR’DAN BAYRAM ZİYARETİ

  Başkanvekili Akar’dan bayram ziyareti

TBMM Başkanvekili Haydar Akar, Kurban Bayramı münasebetiyle Kocaeli Valisi Seddar Yavuz ile birlikte İl Jandarma Komutanlığı, Emniyet Mensupları ve Garnizon Komutanlığını ziyaret ederek bayramlaştı

TBMM Başkanvekili Haydar Akar, meclisin tatile girmesi ile birlikte ziyaret ve çalışmalarını Kocaeli’de sürdürüyor. TBMM Başkanvekili Haydar Akar, Kurban Bayramı münasebetiyle Kocaeli Valisi Seddar Yavuz ile birlikte İl Jandarma Komutanlığı, Emniyet Mensupları ve Garnizon Komutanlığını ziyaret ederek bayramlaştı.

GURURUMUZSUNUZ

 İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu’nun da bulunduğu ziyaretlerde Emniyet ve Komutanlık teşkilatının Bayramlarını kutlayan TBMM Başkanvekili Haydar Akar, ülkemizin savunma ve huzurunu sağlayan kurumların mensupları ile bugün Bayramda bir araya geldiği için mutlu olduğunu söyledi.

BİR KALKANDIR

TBMM Başkanvekili Haydar Akar, “Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Cumhuriyetin 10. Kuruluş Yıldönümünde İstanbul Emniyet Müdürlüğünde yapmış olduğu ‘Dün sizin hali tavrınızda mertlik. yürüyüşünüzde intizam ve ciddiyet size olan haklı itimadı kuvvetlene herkesi memnun etti. Çünkü herkes biliyor ki ve bilmelidir ki; polis ve jandarma kuvvetleri vatandaşlara huzur ve sükun temin eden Cumhuriyetin kanunlarına ve medeniyet düşmanlarına karşı kullandığı bir kalkandır” sözlerinin söylenmek için değil bu kurumların ülkenin olmazsa olmazlarından olduğunu bildiği için yaptığını” söyledi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER