17 Ekim 2020 Cumartesi 13:27 Siyaset

AK PARTİ DERİNCE İDDİALI

AK Parti Derince iddialı

AK Parti Derince İlçe Başkanı Koray Merdan, “Arkadaşlarımız bir söz verdi. Derince’nin en çok çalışan 30 kişisi biz olacağız” dedi

5 Eylül’de gerçekleştirilen AK Parti Derince 6. Olağan kongresinde başkanlık görevine seçilen Koray Merdan Derince Yelken Kafe'de ilçe yöneticileriyle birlikte basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısında konuşan Merdan, “Şu anda üye sayımız 20 bin. Bizim hedefimiz 25 bine ulaşabilmek. 5 Eylül’den bu yana bin 200 yeni üyemiz ailemize katıldı. Yeni üyelerimizin çoğunluğunun genç olması ise geleceğe dair olan ümitlerimizi yeşertiyor, bizi mutlu ediyor. Üye olmaya genel her gencimizin vatandaşımızın heyecanı bizlerinde heyecanını artırıyor” dedi.  

EN ÇOK ÇALIŞAN 30 KİŞİ OLACAĞIZ DEDİK

Basın toplantısında konuşan AK Parti Derince İlçe Başkanı Koray Merdan, “Kongremizde bizler 30 arkadaşımızla birlikte seçilmiş olduk. Arkadaşlarımızla bir söz verdi. Derincenin en çok çalışan 30 kişisi biz olacağız dedik. Cumhurbaşkanımıza Derince’den destek vereceğiz. Görevimizi inşallah en iyi şekilde yerine getirerek, devretmeyi hedefliyoruz. Ülkemizin içinde olduğu durumlar belli. Hem güçlü devlet hem güçlü belediye hem de güçlü teşkilat yapısı ile elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

BİZİM VİTRİNİMİZ BELEDİYEMİZ

Seçin ertesi günü çalışmaya başladık. İlk önce teşkilat çalışmalarımıza hız verdik. Komisyonlarımızı belirledik, mahalle başkanlarımızı belirliyoruz. Belediye Başkanımız Zeki Aygün’ün 41 projesi vardı. Bu projelerin yüzde 49, 19 ay gibi kısa bir sürede tamamlandı. Geri kalan projelerin de hayata geçeceğine inancımız tam. Belediye başkanımız gençlere çok önem veriyor. İlçemizde gençlik merkezlerini tek tek gençlerimizin hizmetine sunuyor. Alt ve üst yapı konusunda da müthiş bir çalışma var. 168 milyon liralık bir yatırım geleceğe aktarılıyor. Bizim vitrinimiz belediyemiz, hükümetimizin yaptığı hizmetlerdir. Biz sokak sokak gezerek bu hizmetleri vatandaşlarımıza anlatıyoruz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER