24 Haziran 2019 Pazartesi 13:29 Siyaset

AKP’Lİ BAŞKAN ADAYINDAN İLGİNÇ YORUM: DEMOKRASİ VE HUKUK KAZANMIŞTIR!

AKP’li başkan adayından ilginç yorum: Demokrasi ve hukuk kazanmıştır!

Ekrem İmamoğlu’nün büyük fark atarak yeniden İstanbul’u kazanması sonrası AK Parti Kartepe Belediye Başkan aday adayı Orhan Sarısüleyman da bir paylaşım yaparak, “Demokrasi kazanmıştır, hukuk kazanmıştır. Türkiye'nin geleceği için artık kamplaştıran, ayrıştıran, kutuplaştıran söylemlerden vazgeçmek gerekir” dedi

Tekrar ettirilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini, Millet İttifakının adayı Ekrem İmamoğlu büyük farkla kazandı. İmamoğlu’nun seçimi ezici üstünlükle kazanması sonrası ilginç gelişmeler yaşanıyor. İmamoğlu’nun seçimi kazanması sonrası AKP Kartepe Belediye Başkan aday adayı Orhan Sarısüleyman da sosyal medya hesabından partisini eleştiren ve İmamoğlu’nu tebrik eden bir paylaşım yaptı. Sarısüleyman’ın paylaşımı şöyle: “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanan Sayın Ekrem İmamoğlu'nu tebrik eder, güzel İstanbulumuz için inşallah hayırlı hizmetlerde bulunmasını temenni eder başarılar dilerim.

DEMOKRASI KAZANDI

Türkiye için artık seçim bitmiştir halkın iradesi yönünde bir sonuç çıkmıştır. Demokrasi kazanmıştır, hukuk kazanmıştır... Türkiye'nin geleceği için artık kamplaştıran, ayrıştıran, kutuplaştıran söylemlerden vazgeçmek gerekir. Şu bir kez daha anlaşılmıştır ki parti farklılıklarından dolayı insanları hasımlaştırmamak gerekir. Artık ülke olarak ekonomiye odaklanma zamanıdır. Zaman iş ve icraat zamanıdır boş laf üretme zamanı değildir. Zaman Türkiyemizin geleceği için üretim yapma zamanıdır.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER