22 Şubat 2020 Cumartesi 11:28 Siyaset

CAHİT SÜRÜM: BİRLİK VE BERABERLİĞİ TAMAMLAYACAĞIZ

Cahit Sürüm: Birlik ve beraberliği tamamlayacağız

İYİ Parti’nin tartışmalı geçen kongre dönemi sonrasında sürprizlerin de yaşandığı seçimde farklı şekilde kazanarak seçilmiş İlçe Başkanı olan Cahit Sürüm, kendisine destek veren partili partisiz her kese teşekkür ettiğini ve bundan sonra daha çok çalışacaklarını söyledi

Cahit Sürüm, kongrede kendilerini yalnız bırakmayan Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, İl Başkanı Şanbaz Yıldız, il ve ilçe yöneticilerine, oylarıyla kongreye katılan ve destek veren vermeyen tüm delegelere, CHP İlçe Başkanı Bülent Yıldız ve teşkilatına, Saadet Partisi İlçe Başkanı Ömer Faruk Coşkun ve yönetimine, demokratik ortamda kongreye katılan adaylara, üyelere ve tüm konuklara teşekkür ettiğini söyledi.

ÜYE SAYIMIZ ARTIYOR

Cahit Sürüm teşekkür konuşmasının ardından artık daha çok çalışma zamanının geldiğini ifade ederek, “Tüm tatsız olayları unutup, birlik ve beraberlik içinde çalışma zamanı. Partimize halkımız tarafından büyük ilgi gösterilmeye başlandı ve üye sayımız artıyor. Halkımız ülkenin içinde bulunduğu bu olumsuz ortamdan çıkışı sağlayacak tek çözüm olarak bizi görmektedir. Bunun karşılığını vererek çok iyi çalışmalar yapmalı ve güçlenmeliyiz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER