12 Haziran 2019 Çarşamba 13:27 Siyaset

CHP DERİNCE’DEN İMAMOĞLU’NA KARTLI DESTEK

CHP Derince’den İmamoğlu’na kartlı destek

Derince Belediyesi’nin CHP’li meclis üyeleri Haziran ayı meclis toplantısına "Her şey çok güzel olacak" yazılı yaka kartları ile katıldı

Derince Belediyesi’nin CHP’li meclis üyeleri Haziran ayı meclis toplantısına "Her şey çok güzel olacak" yazılı yaka kartları ile katıldı. Meclis üyeleri 23 Haziran'da tekrar edilecek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde CHP’nin adayı Ekrem İmamoğlu'na desteklerini sürdürdü. Derince Belediye Meclisi Haziran ayı toplantısı önceki gün belediye meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi. Gündem maddelerinin görüşülüp karara bağlandığı toplantıya CHP grubu ise "Her şey çok güzel olacak" yazılı yaka kartları ile katıldı.

DESTEK VERDİLER

İstanbul'da iptal edilen Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri ardından seçim kampanyası boyunca "Her şey çok güzel olacak" sloganını kullanan Ekrem İmamoğlu'na her platformda desteğini sürdüren CHP Derince Belediye Başkanlığı, yaklaşan seçim öncesinde desteğini de yineledi. Öte yandan Millet İttifakı çatısı altında birlikte yer alınan İYİ Parti'li meclis üyeleri de yaka kartlarını takarak İmamoğlu'na destek verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER