15 Nisan 2019 Pazartesi 17:58 Siyaset

İZMİT'İN YENİ BAŞKANINDAN İLK AÇIKLAMA

İzmit'in yeni başkanından ilk açıklama

Makamında ilk açıklamayı yapan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, "Asıl bundan sonra iş başlıyor. Yeni bir sayfa açtık. İzmit'i bambaşka bir noktaya taşımak için yola çıktık" dedi

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, bugün mazbatasını aldı. 15 yıl sonra İzmit Belediye Başkanlığı'nı kazanan CHP’nin mutluluğu İzmit’e sığmadı. Belediye binası önünde toplanan CHP’liler, soğuk havaya rağmen saatlerce bekledi. İzmit eski Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Hürriyeti, Belsa Plaza'nın kapısında karşıladı. Bir süre başkanlık makamında yapılan sohbet sonrası belediyenin önünde bir açıklama yapıldı. İzmitlilere konuşan Başkan Hürriyet daha sonra yeniden başkanlık makamına çıkarak koltuğa oturdu. Burada ilk açıklamasını yapan Hürriyet, "Bize inandığı ve güvendiği için İzmit halkına çok teşekkür ediyorum. Bizler de bu güveni boşa çıkarmayacağız. Kentimize hizmet etmek adına herkese, her kesime, partizanlık yapmadan çalışacağız" dedi.

GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ

Sorumluluklarının farkında olduklarını belirten Hürriyet, "Seçim dönemini başarıyla tamamladık. Asıl bundan sonra iş başlıyor. Yeni bir sayfa açtık. İzmit'i bambaşka bir noktaya taşımak için yola çıktık. Adından bahsettiren bir cazibe merkezi haline getirmek istiyoruz. Gece gündüz, gücümüzün yettiği kadar çalışacağız. Milletimizin bize verdiği yetkiyi güzel kullanacağız" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER