17 Ekim 2020 Cumartesi 13:31 Siyaset

MHP İZMİT’TEN HAREKETLİ BAŞLANGIÇ

MHP İzmit’ten hareketli başlangıç

Kongrelerini tamamlayan MHP Kocaeli İl teşkilatları 120X120 saha programları kapsamında 12 ilçede sahaya inerek uzun bir aradan sonra tekrar vatandaşla buluştu

Bu kapsamda en hareketli ilçelerden birisi de İzmit oldu. MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’yü de yanına alan MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz ve ekibi adeta sahada şov yaptı. İlk durak Malta Mahallesi idi. Yılmaz Kıraathanesi’nde toplanan partililere, “Neden Cumhur İttifakı? Neden MHP? Neden Devlet Bahçeli?” temalı konuşmalar yapıldıktan sonra düzenlenen törenle Malta Mahalle başkanlığına Doğukan Çiçek atandı. Doğukan Çiçek’in yetki belgesi Aydın Ünlü ve Ahmet Yalçınöz tarafından verildi. Ayrıca MHP’ye yeni üye olan partililer Yusuf Baha Ertatar, Mustafa Terzi, Enes Demirel ve İshak Konya’ya parti rozetleri Aydın Ünlü ve Ahmet Yalçınöz tarafından takıldı.

BAŞARILAR DİLEDİ

Daha sonra Bekirdere ve Tavşantepe Mahallesi’ne geçen heyet yine coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Tavşantepe Mahalle başkanlığına Barbaros Demirtaş atanarak yetki belgesi il ve ilçe başkanı tarafından verildi. Yeni üyelere MHP rozetleri takıldı. Heyetin üçüncü durağı Yenişehir Mahallesi oldu. Heyet mahalleli tarafından havai fişeklerle karşılandı. Mahallelinin coşkusu görülmeye değerdi. Yapılan törenle Yenişehir mahallesi başkanlığına İbrahim Türkeş atandı. Türkeş’e yetki belgesi İl Başkanı Aydın Ünlü ve Ahmet Yalçınöz tarafından verilerek görevinde başarılar dilendi.

ÇOK SAYIDA GENÇ ÜYE OLDU

Yenişehir Mahallesi'nde yoğun miktarda gencin MHP’ye katılımı dikkat çekti. Partiye yeni katılan genç üyeler Cemal Gümüş, Enes Akkuzu, Faruk Baydemir, Murathan Dursun, Raif Yalçın, Kemal Ceylan, Ahmet Emin Zengin, Okan Ceylan, Mücahit Zengin, Ali Türk, Oğuzhan Türk, Ahmet Aydın ve Sinan Gündüz’e tek tek rozetleri takılarak günün anısına fotoğraflar çekildi.

ATAMALAR YAPILDI

Son durak Yeşilova Mahallesi idi. Tören alanı adeta gelin gibi süslenmişti. Mahallelilerin yoğun ve coşkulu ilgisi gözlerden kaçmadı. Öncelikle Yeşilova mahallesi başkanlığına Volkan Eşsiz’in ataması törenle yapıldı. Burada partiye çok sayıda üye katılımı yapıldı. Özellikle yeni bayan üyeler dikkat çekti. Partiye yeni katılan üyeler Fatih Aydın, Soner İnür, İlker Ölmez, Ünal Aktaş, Necmi Yenice, Ercan Çıbık, Gürkan Memiş, İsmail Ayyıldız, Yücel Taşdemir, Berk Bayar, Eray Gülsever, Ulaş Aktaş, Ensar Çakır, Sevil Bir, Özlem Demirci, Emine Bayar, Melisa Bayar, Nezaket Demirkol, Gizem Eşsiz, Hakan Erdemir, Çağla Doğan, Süleyman Doğan, Ümit Gürbüzer oldu.

İZMİT KOCAELİ’NİN KALBİ

Yoğun ve coşkulu geçen programların ardından basına kısa bir açıklama yapan Ahmet Yalçınöz şunları söyledi: “Uzun bir pandemi döneminden sonra kongre süreçlerimizi de tamamlayıp tekrar halkımızla buluşmanın sevincini yaşadık. İzmit bizi özlemiş, pandemiden dolayı kucaklaşamasak da coşku ve özlemi gözlerden okuyabildik. İl başkanımız Aydın Ünlü yine başımızda, yine yanımızda yine desteğini esirgemiyor. Kendisine minnettarız. Neden yanımızda? Çünkü İzmit önemli, İzmit Kocaeli'nin kalbi. Çok başarılı bir saha programı gerçekleştirdik. Teşkilat başkanım Metin Ceylan ve ekibi çok iyi iş çıkardı. Kendisine teşekkür ediyorum.

EKİBİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Ne kadar güçlü teşkilat o kadar çok teveccüh ve oy demek. MHP İzmit 2023 lider ülke Türkiye vizyonuna inanmış bir ilçe olarak sadece Kocaeli’de değil Türkiye’de örnek olacak. Başarılarımızı İzmit Belediyesi’ni tekrar kazanarak taçlandıracağımızdan eminim. Bu güzel organizasyonda özellikle pandemi kurallarını gözeterek başarılı bir çalışma çıkaran ekibime teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER