25 Kasım 2021 Perşembe 10:21 Siyaset

MHP KOCAELİ'YE ÇIKARMA YAPACAK

MHP Kocaeli'ye çıkarma yapacak

MHP Kocaeli İl Başkanlığı cumartesi günü üst düzey yöneticilerini ağırlayacak. Program saat 10.00’da Derince’de yapılacak kahvaltı organizasyonu ile başlayacak

MHP Kocaeli’de İl Başkanı Yunus Emre Kurt göreve geldikten sonra büyük bir ivme yakalamış ve partililerde bir heyecan oluşmuştu. Kurt’un ziyaretlerinin ardından bu sefer de MHP üst düzey yöneticileri Kocaeli’ne gelerek bir takım ziyaretlerde bulunacak. Ziyaret programına MHP TBMM Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Av. Muhammet Levent Bülbül, MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Av. Halil Öztürk, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri Kadir Şekerci, Fatih Çetinkaya, Murat Kotra, Nur Tuba Aktay, Zeki Anıt, Metin Arı ve Mustafa Bahadır Çiçek katılacak.

'TARİHİ BİR AN YAŞANACAK'

Program hakkında konuşan MHP Kocaeli İl Başkanı Yunus Emre Kurt, “27 Kasım Cumartesi günü Kocaeli teşkilatları tarihi bir an yaşayacak. Uzun yıllar sonra genel merkezimizden ilimize üst düzey temsilciler vatandaşlarımız ile buluşmaya, MHP vizyonunu Cumhur İttifakı’nın gerekliliğini, ülkemizin Turan’a giden yolda üstlendiği misyonu ve güncel meseleleri anlatacak. Liderimiz Devlet Bahçeli’ye atandığımız günden itibaren bizlere olan güveni ve ilimize verdiği önem neticesi gönderdiği bu kalabalık heyet için çok teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER