11 Eylül 2020 Cuma 14:38 Spor

KÖRFEZ ÖRNEK OLDU, İSTANBUL’DA DA DÜZENLENDİ

Körfez örnek oldu, İstanbul’da da düzenlendi

Pandemi döneminde temasın olmadığı sporlar arasında yer alarak Körfez’de Körfez Vefa SK tarafından düzenlene turnuva ile başarıyla uygulanan Ayak Tenisi, İstanbul’a örnek oldu ve Ataşehir’de benzeri turnuvanın organize edilmesi istendi

Geçtiğimiz aylarda Körfez Çamlıtepe Mahallesi’nde Körfez Vefa SK tesislerinde düzenlenen ayak tenisi turnuvasına 24 takım katılmış ve başarılı bir organizasyon yapılmıştı. Yapılan turnuvayı örnek alan İstanbullu spor severler, benzeri bir organizasyon için Körfez Vefa SK Başkanı Muhammed Emin Kılıç ve yönetiminden talepte bulundular. Bunun üzerine kolları sıvayan Emin Kılıç ve yönetimi, 15 Eylül’de başlayacak olan turnuvayı düzenlediler.

KÖRFEZ VEFA SK DA YER ALACAK

Turnuva, Ataşehir’de Atapark Halı Saha’da yapılacak. Şimdiden turnuvaya İstanbul’da yer alan STK’lar ve kurumlardan takımların başvuru yaptıkları belirtiliyor. Körfez Vefa Spor Kulübü de bu turnuvada kendi takımı ile yer alacak ve başarılı sonuç almak için mücadele edecek. Halen, Derince'de devam eden ayak tenisi turnuvasında mücadele eden ekibin başarılı sonuçlar aldığı belirtiliyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER