06 Aralık 2021 Pazartesi 17:23 Güncel

BİLGİLİ KÜLTÜR OKULLARI’NDAN ANLAMLI ETKİNLİK

Bilgili Kültür Okulları’ndan anlamlı etkinlik

Özel Bilgili Kültür Okulları tarafından geleneksel hale gelen Kış Şenlikleri’nin 6’ncısı 11 Aralık’ta kapılarını açıyor. Şenliğin bu yılki geliri ise SMA Tip 1 hastalığı ile mücadele eden minik Barkın’ın kampanyasına bağışlanacak

Başiskele Karşıyaka Mahallesi’nde faaliyet gösteren ilimizin başarılı okullarından Özel Bilgili Kültür Okulları tarafından gelenekselleşen Kış Şenliği’nin 6’ncısı 11 Aralık’ta başlıyor. Özel Bilgili Kültür Okulları tarafından geleneksel olarak düzenlenen şenliklerde ilk yılından itibaren elde edilen gelirler toplumun dezavantajlı kesimlerine yönelik kampanyalar için kullanılıyor.

BU YIL BARKIN İÇİN

Geçmiş yıllarda Lösev, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği, Down Sendromu Derneği, Bir Dileğim Var Derneği, Otizm Vakfı gibi kuruluşlar yararına düzenlenen Kış Şenliği’nin bu yılki geliri ise SMA Tip 1 hastalığı ile mücadele eden 4 yaşındaki Barkın Kaplan’ın kampanyasına bağışlanacak. Kocaeli’nin en büyük iyilik organizasyonu olarak adlandırılan şenlik, 11 Aralık Cumartesi günü kapılarını misafirlerine açacak. Gerçekleştirilecek Kış Şenliği’nde veliler de düzenleyecekleri kermes ile kampanyaya desteklerini sunmuş olacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER