12 Haziran 2021 Cumartesi 16:29 Güncel

TERRACE YAHYAKAPTAN 2. ETABI GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Terrace Yahyakaptan 2. etabı görücüye çıktı

Uluslararası proje ödülü alan Terrace Yahyakaptan 2. etabı görücüye çıktı. Lansmana özel haziran ayı sonuna kadar yüzde 10 indirim fırsatı sunulan projeye ilginin yoğun olması bekleniyor.

Kocaeli'de gerçekleştirdikleri projeler ile adından söz ettiren ve inşaat sektöründe vatandaşların güvenini kazanan firmalardan olan Kent Yapı, 31. Uluslararası Tüketici Ödülleri Kalite Ödülü ve En Kaliteli ve Çevreci Yaşam Alanı Projesi Ödülü ile kalite ödülü aldığı Terrace Yahyakaptan projesini devam ettiriyor. İnşaat ve gayrimenkul sektöründe yaptıkları işlerle takdir toplayan AG ve Kent Yapı, ödüllü projeleri olan Terrace Yahyakaptan'ın 2. etabının lasman programı bugün gerçekleştirdi. Kocaeli genelinde yaptıkları projelerle adından söz ettiren AG ve Kent Yapı, lansmanda inşaat sektöründeki iddiasını bu kez de Terrace Yahyakaptan projesinin 2. etabı ile gösterdi.

GEZMEDEN, EV SAHİBİ OLMAYIN

“İzmit’in en nezih yerinde 8 bin 300 metrekare alan üzerine konumlanan, 6 katlı 10 blok, 100 daire ve 2 adet iş yeri olarak projelendirilen Terrace Yahyakaptan Etap II’de her metrekaresi özen ile planlanmış 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireleri gezmeden, ev sahibi olmayın" sloganı ile İzmit Alikahya Fatih Mahallesi Yapraklı Sokak’ta gerçekleştirilen lansman programına MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan ve çok sayıda davetli katıldı.

ŞİRKETLER GRUBU

Lansman programında konuşan proje ortaklarından Himmet Yıldırım, "Öncelikle Kent Yapı kim bunu bir anlatalım Kent Yapı Kartepe bölgesinde irili ufaklı birkaç güzel proje sonrasında Terrace 1. etap projesi ve şu an yine Karatepe’de prestij projeleri ve bu bölgede Terrace 2.etap projesi ile devam eden bir inşaat serüveni. Kent Yapı AG İnşaat Mikropest İlaç Sanayi General Kimya, BC Yapı Meriç Endüstriyel şirketlerinden oluşan bir grup firmasıdır.

BÜYÜK ORTAKLIK

Ortaklarımız; üretim ve sanayi sektöründeki tecrübesi ve vizyonuyla ekibimizin abisi Aydın Ocaklı, üstün cesaret ve girişimci ruhuyla ekibimizin enerji kaynağı Geylani Yenigün, konut sektöründe kaliteli ve ilkeli duruşumuzla Bilgin Cün ve Himmet Yıldırım dır.

8 BİN 387 METREKARE ALAN ÜZERİNE

Terrace 2.etap toplamda 8 bin 387 metrekare alana kurulu 100 daire 2 adet iş yerinden oluşan bir lüks yaşam projesidir. Proje 6 katlı mimari yapısı, kapalı otopark, açık kapalı yüzme havuzları, fitness center, Türk hamamı sauna, akıllı ev sistemi gibi birçok modern yaşamın ayrılmaz parçası olan özelliği içerisinde bulundurmaktadır.

YÜZDE 10 LANSMAN İNDİRİMİ

Proje teslim tarihimiz 2022 yıl sonu olup bugünden başlayarak hazirana ayı sonuna kadar devam edecek olan yüzde 10 lansman indirimi fırsatlarından yararlanmak ve değerlendirmek isteyen misafirlerimize satış bankosundaki arkadaşlarımız yardımcı olacaklardır, hepinize geldiğiniz için kent yapı ailesi olarak tekrar teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER