06 Aralık 2021 Pazartesi 12:05 Siyaset

İYİ PARTİ, YENİDOĞAN ESNAFINI GEZDİ: ESNAF, SATTIĞI ÜRÜNÜ YERİNE KOYAMIYOR

İYİ Parti, Yenidoğan esnafını gezdi: Esnaf, sattığı ürünü yerine koyamıyor

İYİ Parti İzmit İlçe Teşkilatı, Yenidoğan Mahallesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette konuşan İYİ Parti İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, “Alım gücü çok düşük, esnafımız sattığı ürünü yerine koymakta zorlanıyor” dedi

İYİ Parti İzmit İlçe Teşkilatı, vatandaş ziyaretlerine devam ediyor. STK ziyaretleri ve mahalle ziyaretleri yapan İzmit İlçe Teşkilatı bu hafta Yenidoğa Mahallesi’nde sokağın nabzını tuttu. İYİ Parti İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, Teşkilat Başkanı Sinan Yıldız, İlçe Sekreteri Cemil Uslu, Kadın Politikaları Başkanı Fadime Yıldız Atik, İlçe Başkan Yardımcıları Erol Derin, Kenan Vural, Tuğba Kahyaoğlu, Ali Osman Aydın, Nebiye Demirtaş, 28 Haziran Mahalle Başkanı Mustafa Çoşkun, Alikahya Atatürk Mahalle Başkanı Öznur Sevimli, Körfez Mahalle Başkanı Nedret Yılmaz, Malta Mahalle Başkanı Fazlı Yalçın, Cedit Mahalle Başkanı Nebahat Yüksel, Kadın Politikaları Ekibinden Hatice Cevher, Özgül Alpay ve Danışma Kurulundan Güneş Şahin ve diğer üyeler ile birlikte Yenidoğan Mahalle Başkanı Ramazan Karakaya’nın hazırladığı programda önce Yenidoğan esnafını ziyaret ederek sorunlarını ve taleplerini dinledi.

“HESABINI SANDIKTA SORACAĞIZ”

Esnafın yakınışını dile getiren İlçe Başkanı Filiz, "Esnafımızı tek tek gezerek dinledik. En büyük sıkıntıları, inanılmaz şekilde yükselen fiyatlar ve bu sebeple yaptıkları zammı vatandaşa anlatmak. Alım gücü çok düşük, esnafımız sattığı ürünü yerine koymakta zorlanıyor. Fırınlar dertli, bugün ekmek 3 TL oldu, her ürün her gün artıyor. Halkımıza bugünleri reva görenlerden hesabını hep beraber sandıkta soracağız" dedi. Programın devamında  Yenidoğan Mahalle Başkanı Ramazan Karakaya mahallesinde yaptığı 50 üyenin üyelik belgesini İlçe Teşkilatına teslim ederken 15 üyenin rozet takma işlemini Teşkilat yöneticileriyle birlikte gerçekleştirip programı sonlandırdılar.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER